A do te folim perdore perseri?

Në të gjithë botën, njerëzit po përpiqen të injorojnë mijëra vjet konventë bio-sociale dhe të shmangin prekjen e njëri tjetrit.

Shtrëngimi i duarve mund të jetë një nga zakonet më të vështira për të humbur në botën pas pandemisë, por ka alternativa.

Kjo përshëndetje përfshin tërë botën, deri në fuqinë, duke filluar nga një përshëndetje e thjeshtë mes të huajve që nuk do të takohen më kurrë, deri në nënshkrimin e marrëveshjeve miliardë dollarëshe midis titanëve të biznesit.

Pershendetje, @Alban
Pas gjith ksaj pandemie, njerzimi nuk humb asnjeher, pershendetja me dore eshte shenje respekti ndaj personit perball teje mirpo nese ju nuk ndiheni i sigurt mundeni me shpreh!

Faleminderit per mirkuptimin!