Tema Përgjigjet Aktiviteti
5 ëmbëlsira të lehta, të shpejta dhe të shijshme 1 Tetor 10, 2019
Qysh me përgatit Hamburger me mish pule 1 Tetor 10, 2019
Si të luftoni tensionin e lartë të gjakut? 1 Tetor 9, 2019
Si mund të dalloni se keni shumë pak lëngje në trupin tuaj? 1 Tetor 9, 2019
Me këtë çaj largoni erën e keqe të gojës 1 Tetor 9, 2019
Ja se ç’do të ndodhë me Inteligjencën Artificiale në vitin 2019 1 Tetor 9, 2019
Valët Terahertz mund të shtyjnë 5G në 6G 1 Tetor 8, 2019
Duar roboti shtesë për punëtorët kundër lodhjes 1 Tetor 8, 2019
Gjermania do fitojë 6.6 miliardë euro nga frekuencat 5G 1 Tetor 8, 2019
Fakte interesante të cilat i befasojnë edhe njerëzit më inteligjentë në botë 1 Tetor 8, 2019
Toyota me çati solare për makinat e ardhshme elektrike 1 Tetor 8, 2019
Pse nuk dihet ku është varrosur Aleksandri i Madh 1 Tetor 8, 2019
Qysh me i dallu karikuesit jo origjinal 1 Tetor 8, 2019
Samsung do të prodhojë procesorin Snapdragon 865 1 Tetor 8, 2019
Pjesë e lëndës, pjesë e dritës - shkencëtarët krijojnë grimca të reja 1 Tetor 8, 2019
Teknologjia e fundit: Pajisja që iu mundëson komunikimin në 40 gjuhë të huaja 1 Tetor 7, 2019
Kurrë mos e bëni këto 8 gjëra me stomakun bosh! Mund të vdisni 1 Tetor 7, 2019
Çfarë super-asistimi ka bërë Lirim Kastrati (VIDEO) 1 Tetor 7, 2019
Zvezda konfirmon ndeshjen në kosovë, ffk-ja nuk ka informacion 1 Tetor 7, 2019
Vetëvendosje e përmbysë rezultatin edhe në këtë komunë 1 Tetor 7, 2019
Samsungu prezanton pajisjet ultra-buxhetore Chromebook 4 dhe Chromebook 4+ 1 Tetor 7, 2019
Filloni ditën duke pirë lëngun me 4 përbërësit magjikë 1 Tetor 7, 2019
Eksperimenti rus: Ja çfarë i ndodh njeriut nëse qëndron 30 ditë pa gjumë (Video) 1 Tetor 7, 2019
Bash skript per te shtuar te gjithe rangun e IPv6 1 Tetor 6, 2019
Qeset e palstikës së shpejti mund të fuqizojnë telefonin tuaj me bateri 1 Tetor 6, 2019
Qysh me bo fame? 1 Mars 14, 2019
Qysh Me e Ndalu Dhimbjen e Dhembit? 1 Mars 14, 2019
Qysh me bo xheloz? 2 Shkurt 8, 2019
Qysh me gjet nuse me letra? 2 Shkurt 8, 2019
Qysh me gjet password wireless? 1 Nëntor 13, 2018