Te Pergjithshme


Tema Përgjigjet Aktiviteti
Pershendetje cfar do te thote kur shikon ne enderr nje shtepi plot me blete qe i ke neper gjith trupin por nuk me kafshojne 1 Shkurt 19, 2020
Cilat jane shtetet anetare te ne keshillin e sigurimit te okb-se? 1 Shkurt 11, 2020
Kur është Singles Day 2020? 1 Janar 12, 2020
Kur është Halloween në 2020? 1 Janar 12, 2020
Ku me i riciklu shishet? 1 Janar 7, 2020
Kur bëhet ndërrimi i orës? 1 Tetor 25, 2019
Nis trajnimi i policëve me motoçikleta fluturuese 1 Tetor 12, 2019
Njihuni me ishullin ku koha dhe ora janë të panevojshme 1 Tetor 12, 2019
Zbulohen më shumë se 50 liqene të reja në Grenlandë 1 Tetor 12, 2019
5 ëmbëlsira të lehta, të shpejta dhe të shijshme 1 Tetor 10, 2019
Qysh me përgatit Hamburger me mish pule 1 Tetor 10, 2019
Pse nuk dihet ku është varrosur Aleksandri i Madh 1 Tetor 8, 2019
Qysh me i dallu karikuesit jo origjinal 1 Tetor 8, 2019
Pjesë e lëndës, pjesë e dritës - shkencëtarët krijojnë grimca të reja 1 Tetor 8, 2019
Vetëvendosje e përmbysë rezultatin edhe në këtë komunë 1 Tetor 7, 2019
Qysh me bo xheloz? 2 Shkurt 8, 2019
Festat Zyrtare 2018 Kosove? 1 Maj 15, 2018
Festat Zyrtare 2018 Shqiperi? 1 Maj 15, 2018
Qysh me ule temperaturen? 1 Maj 13, 2018
Qysh mi hek puqrrat? 1 Maj 13, 2018
Cila kartele/oferte osht ma e mira per 3G n’Shqipni? 1 Maj 13, 2018
Qysh me bo nenshkrimin? 1 Maj 13, 2018
Qysh me ble ne aliexpress? 1 Maj 13, 2018
Qysh me thirr pa numer? 1 Maj 13, 2018